Į Europą įžengusi „Lovol Heavy Industry Ltd“ atnaujins itališkų kombainų „Arbos“ gamybą

(Pjačenca, liepos 28 d.) Kinijos bendrovei „Lovol Heavy Industry Ltd“ priklausanti Italijos žemės ūkio technikos gamintoja „Arbos“ po dvidešimties metų pertraukos atnaujins kombainų „Arbos“ gamybą. Ši įmonė nuo 1954 metų sėkmingai veikė rinkoje, gaminusi ir traktorius, ir kombainus, tačiau po daugelio šeimininkų pasikeitimų 1994 metais nutraukė gamybą. Kinijos bendrovė italų kompaniją perpirko 2011 metais ir jau kuris laikas didina savo įtaką Europoje.

2015 m. „Lovol Heavy Industry Ltd“ įsigijo sėjamųjų gamintoją „MasterMacc“, traktorių gamintoją „Bubba“ ir mažųjų traktorių gamintoją „Goldoni“.

„Lovol Heavy Industry Ltd“ šį kartą žengė dar vieną drąsų žingsnį, atnaujinusi „Arbos“ traktorių ir kombainų gamybą. Pirmieji „Arbos“ 5000 serijos traktoriai buvo pristatyti parodoje „Agritechnica 2015“, o 5200 serijos kombainai „Arbos“ jau rengiami serijinei gamybai. Ją ketinama pradėti nuo 2019 metų. Kinų planuose taip pat ir dar vienas naujas kombainų modelis „Arbos C 6000“, tačiau ar jis bus taip pat pradėtas gaminti 2019 m., kol kas nepranešama.

„Agroeta“ inf.

arbos

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.