Gyvulininkystės sektorius vienijasi prieš gyvūnų aktyvistų kampanijas

(Vilnius, spalio 1 d.) Šiandien Žemės ūkio rūmų, taip pat trijų šakų – paukštininkystės, kiaulininkystės ir žvėrininkystės atstovai rengia spaudos konferenciją, kurioje pristatys gyvūnų gerovės standartus šiuolaikiniame ūkininkavime, prieš gyvulininkystės sektorių nukreiptas pastarojo meto viešųjų ryšių kampanijas, inicijuotas gyvūnų teisių aktyvistų, bei jų pasekmes žemės ūkiui.

Renginio metu vyks tiesioginės interaktyvios transliacijos iš fermų, o  žiniasklaidos atstovai specialiuose ekranuose turės galimybę stebėti ūkių kasdienybę ir pamatyti bet kurią pasirinktos fermos kertelę.

BNS spaudos konferencijų centre bus pristatyta jau prasidėjusi europinė piliečių iniciatyva „CAGE FREE EU“, kurios tikslas uždrausti bet kokį narvų bei aptvarų naudojimą žemės ūkyje, siekiant, kad gyvūninė produkcija taptų neįperkama bei suteikti politinę sceną populistams.

Bus kalbama ir apie „Vilmorus“ atliktos apklausos rezultatus, kurie atskleidžia tikrą mūsų visuomenės nuomonę apie gyvūninių produktų vartojimą.

Specialistai pasakos, kaip užtikrinama gyvūnų gerovė Lietuvos fermose lyginant su kitomis šalimis ir kaip gyvulininkystės sunaikinimas arba drastiškas sumažinimas veikia eksporto pajamas, darbo vietas kaime ir Lietuvos dirvožemį. Įdomu bus paklausyti ir kas bei kiek finansuoja gyvūnų aktyvistų kampanijas.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.