G. Surplio sprendimas: NMA vadovas Erikas Bėrontas atleidžiamas iš pareigų

(Vilnius, gegužės 21 d.) Antradienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys pasirašė įsakymą, kuriuo iš užimamų pareigų atleidžiamas Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos vadovas Erikas Bėrontas. Rytoj – paskutinė jo darbo diena.

„Valstybės saugumo departamentas pateikė išvadą, kurioje prieštaraujama, kad E. Bėrontui būtų išduotas leidimas dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“.  Žemės ūkio ministras balandžio 29 d. pasirašė įsakymą neleisti E. Bėrontui dirbti su įslaptinta informacija“, – teigia Žemės ūkio ministerija.

NMA direktorius pagal pareigybės aprašymą privalo turėti leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyme „Slaptai“. Toks reikalavimas yra numatytas NMA direktoriaus pareigybės aprašyme.

„Sudėtinga situacija buvo analizuojama su ministerijos teisininkais. Buvo kreiptasi tarnybinės pagalbos ir į Valstybės tarnybos departamentą dėl situacijos išaiškinimo. Gavus konsultaciją, ministrui grįžus iš tarnybinės komandiruotės buvo priimtas galutinis sprendimas“, – skelbia ŽŪM.

Agroeta

G. Surplio sprendimas: NMA vadovas Erikas Bėrontas atleidžiamas iš pareigų

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.