„Corteva Agriscience“ atsiskiria nuo „DowDuPont“ ir tampa pirmaujančia, nepriklausoma, pasauline žemės ūkio bendrove

„Corteva, Inc.“ (NYSE: CTVA) sėkmingai atsiskyrė nuo „DowDuPont“ bendrovės ir tapo pasaulyje pirmaujančia žemės ūkio bendrove, siūlančia ūkininkams visapusiškus sprendimus, kurių reikia norint gauti didžiausią derlių ir pelną. Šiandien „Corteva Agriscience“ žengia į pasaulinę rinką teikdama visapusiškai įvertintą pasiūlymą sėklininkystės ir augalų apsaugos srityje, paremtą augančiomis bendrovės galimybėmis skaitmeninių technologijų srityje ir dideliu inovaciniu potencialu.

Birželio 1 d. buvo baigtos platinti „Corteva“ paprastosios akcijos. Kiekvienam apskaitos dieną registruotam „DowDuPont“ akcininkui mainais už tris paprastąsias 2019 m. gegužės 24 d. darbo dienos pabaigoje turėtas „DowDuPont“ akcijas buvo skirta viena paprastoji „Corteva“ akcija. Taip pat „DowDuPont“ akcininkams bus išmokėti grynieji pinigai mainais už trupmenines „Corteva“ akcijas. Šiandien „Corteva“ paprastosiomis akcijomis pradedama prekiauti Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE) su nauju trumpuoju pavadinimu CTVA.

„Šiandien rinkoje pradeda veikti naujo tipo žemės ūkio bendrovė, turinti unikalių galimybių konkuruoti ir laimėti teikdama ūkininkams įvairiapusiškus sprendimus, kurių reikia tvariam, ilgalaikiam augimui ir didesniam pelningumui užtikrinti, – sako „Corteva Agriscience“ generalinis direktorius Jimʼas Collinsʼas. „Corteva Agriscience“, kaip pasaulinis lyderis 100 milijardų vertės sėklininkystės ir augalų apsaugos rinkoje, turi stabiliausią gamybos liniją sektoriuje, pasaulinės klasės inovacinį pajėgumą ir veiksmingiausius patekimo į rinką kanalus, užtikrinančius nepralenkiamą klientų pasiekiamumą. Tai skatins mūsų bendrovės augimą ir didins pastarosios vertę. Net 21 000 bendrovei lojalių darbuotojų yra įsipareigoję pasiekti tikslą – pagerinti gamintojų ir vartotojų gyvenimus, užtikrinant pažangą ateinančioms kartoms.“

„Corteva Agriscience“ grynieji pardavimai daugiau nei 140-yje valstybių 2018 m. siekė 14 mlrd. JAV dolerių. Šiuo metu bendrovė turi daugiau nei 150 tyrimų ir plėtros centrų, gamyboje naudoja daugiau nei 65-ias aktyvias veikliąsias medžiagas.  

„Mes, kaip nauja, nepriklausoma žemės ūkio bendrovė, ypač daug dėmesio ketiname skirti pamatuotoms investicijoms į inovacijas, norėdami pasiekti rinkos vidurkį viršijantį organinį pajamų augimą ir pagerinti kapitalo grąžos rodiklius, – sako „Corteva Agriscience“ viceprezidentas ir vyriausiasis finansininkas Gregʼas Friedmanʼas. „Neatsilikdami nuo grafiko vykdome savo įsipareigojimą iki 2021 m. pasiekti 1,2 mlrd. JAV dolerių sinergijos sąnaudų ir esame įsitikinę, kad įgyvendinsime planus padidinti maržas. Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad esame įsipareigoję grąžinti kapitalą akcininkams, išmokamus dividendus derindami su akcijų atpirkimu.“ 

Naujosios bendrovės pavadinimą „ Corteva Agriscience“ (kohr-‘teh-vah) sudaro dviejų žodžių – „širdis“  ir „gamta“ – derinys. Kuriant šį pavadinimą buvo atsižvelgta į bendrovės istoriją, kaip ir į įsipareigojimą padidinti ūkininkų produktyvumą bei pagerinti produkcijos vartotojų sveikatą ir gerovę. Bendrovės pagrindinė būstinė yra Vilmingtone (Delavere), jos pasauliniai verslo centrai taip pat veikia Džonsone (Ajovoje) ir Indianapolyje (Indianoje). Be to, bendrovė turi penkis regioninius biurus Kalgaryje (Kanadoje), Johanesburge (Pietų Afrikoje), Ženevoje (Šveicarijoje), Singapūre ir Alfavilyje (Brazilijoje).

Daugiau informacijos apie „Corteva Agriscience“ pateikta jos naujojoje ryšių su investuotojais interneto svetainėje www.corteva.com/investors.  

Apie „Corteva Agriscience™“

„Corteva Agriscience™“ pasėlių augintojams visame pasaulyje teikia įvairiapusiškus, laiko patikrintus sprendimus, taip leisdama augintojams padidinti derlių ir pelningumą. Įmonė siūlo tokius, žemės ūkio sektoriuje labiausiai pripažintus produktus: „Pioneer®“, „Granular®“, „Brevant™“ sėklas ir apdovanojimus pelniusius pasėlių apsaugos produktus, tuo pat metu veiksmingai išnaudodama chemijos ir technologijų potencialią bei nuolat rinkai pasiūlydama naujų produktų. Bendrovė yra įsipareigojusi bendradarbiauti su kitomis suinteresuotomis šalimis maisto gamybos sistemoje, vykdydama savo įsipareigojimą gerinti gamintojų ir vartotojų gyvenimą užtikrinant pažangą ateities kartoms. „Corteva Agriscience“ tapo savarankiška akcine bendrove 2019 m. birželio 1d., anksčiau ji veikė kaip „DowDuPont“ žemės ūkio padalinys. Daugiau informacijos: www.corteva.com.

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.