Buvęs nuteistasis pavogė traktorių „New Holland“ ir vėl keliaus į belangę

(Šilutė, sausio 11 d.) Brangiai kainuojantis traktorius „New Holland TL100“ su prie jo prikabintu pašarų dalintuvu sudomino neseniai iš įkalinimo įstaigos išėjusį 18 metų jaunuolį, tačiau ilgai pasidžiaugti grobiu jam neteko.

Sausio 11 d. apie 03.08 val. traktorių pavogęs, pirminiais duomenimis neblaivus 18-metis, Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Laukupių kaime, važiuodamas atsitrenkė į namo tvorą, ją išlaužė, o po to dar atsitrenkė ir į namą. Vaikinas iš įvykio vietos pasišalino. Tačiau operatyviai sureagavę pareigūnai, nusikaltėlį sulaikė. Nustatyta, kad tai Vilkyčių kaimo gyventojas, gim. 1999 m. Sulaikytasis pareigūnams jau žinomas. Asmuo 2016 m. buvo keturis kartus teistas už vagystes. Iš Vilkyčių kaimo parduotuvių vaikinas vogdavo maisto produktus, alkoholį ir cigaretes. 2017 m. rugsėjo mėnesį įvykdė ir motorolerio vagystę. Vaikinas nusikaltimus įvykdydavo būdamas neblaivus ir padedamas bendrininkų.

Už padarytus nusikaltimus vaikinas buvo nuteistas laisvės atėmimu 4 mėnesiams. 2017 m. gruodžio 1 d. iš nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų paleistas į laisvę. Traktorių pavogusiam vaikinui gresia baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Traktoriaus savininkas nuostolius įvertino 52 tūkst. eurų.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.