„Bolhouse Farms“ ūkyje „Case IH“ jau tikromis sąlygomis įgyvendina pilotinį autonominio traktoriaus projektą (video)

(Viskonsinas, kovo 28 d.) Autonominį traktorių kurianti bendrovė „Case IH“ šiemet pradėjo bendradarbiauti su viena stambiausių morkų augintojų JAV – ūkiu „Bolhouse Farms“, kuriame įgyvendinamas pilotinis projektas. Jo metu mėginama išsiaiškinti, kuriuose darbuose geriausia būtų naudoti autonominį traktorių ir kokios būtų jo galimybės praktiškai įgyvendinti paskirtas užduotis. Kartu norima išsiaiškinti, kokie galėtų būti ir ūkio poreikiai tokiam traktoriui.

„Vienintelė galimybė tai išsiaiškinti, tiesiog praktiškai mėginti taikyti autonomines technologijas, mėginant integruoti jas į ūkius ir kasdien peržiūrėti, kaip tos technologijos susitvarko su užduotimis“, – teigia „Case IH AFS“ globalių produktų pardavimo vadovas Robert Zemenchik‘as.

„Bolhause Farms“ dirba net keturiose JAV valstijose, o taip pat Kanadoje. Kadangi fermos savininkai siekia nuolat didinti produktyvumą, būtent todėl ir buvo sukirsta rankomis dėl pilotinio projekto.

Didžioji dalis darbų bus koncentruojama į dirvos įdirbimą, pradedant paviršinio apdirbimo darbams ir baigiant giliu dirvos kultivavimu.

2016 m. „Case IH“ kol kas pristatė tik autonominio traktoriaus prototipą. Mėgindama sukurti visavertį produktą, kompanija užsibrėžė paeiliui penkis žingsnius iki autonominio traktoriaus sukūrimo.

Akcentuojama, kad pilotinio projekto metu bus išbandyti ir „Case IH“ iš dalies autonomine technologija aprūpinti traktorių modeliai „Steiger“ ir „Quadtrac“.

„Norime gauti kaip įmanoma daugiau agronominių duomenų apie tai, kaip autonominė technologija reaguoja į operatoriaus komandas, todėl galėsime patobulinti jau dabar mūsų traktoriuose įdiegtas technologijas, padėsiančias optimizuoti darbą“, – sako R. Zemenchik‘as.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.