AB „Pieno žvaigždės“ paneigė Rusijos oficiozo išplatintą informaciją apie investicinius planus ekonominių sankcijų apribotoje šalyje

(Vilnius, vasario 13 d.) AB „Pieno žvaigždės“ paneigė informaciją, esą bendrovė planuoja investuoti apie 14 mln. eurų į sūrių gamyklos statybas Rusijoje.

„Informuojame, kad pastaruoju metu spaudoje pasirodžiusios publikacijos, jog AB „Pieno žvaigždės“ ketina investuoti į naujos sūrio gamyklos statybą Rusijos Federacijoje neatitinka tikrovės. Įmonė tokių planų neturi“, – per „Vilnius Nasdaq“ vertybinių popierių biržą pranešė pati įmonė.

„Agroeta“ primena, kad vakar Rusijos Federacijos oficiali naujienų agentūra „ITAR-TASS“ išplatino pranešimą, esą lietuvišką sūrį „Svalia“ Rusijos rinkoje parduodančios „Pieno žvaigždės“ investuos apie 1 mlrd. rublių  į sūrių gamyklą Maskvos srityje. Apie tai pirmadienį pranešė Pamaskvės žemės ūkio ir maisto ministerijos spaudos tarnyba.

„Kompanijos „Pieno žvaigždės“ bendros investicijos sudarys 1 mlrd. rublių, o gamyklos projektiniai pajėgumai sieks 12 tūkst. tonų. Mes jau apsitarėme ir suplanavome sūrių gamyklos statybas Dmitrovo rajone, Pamaskvėje“, – cituojamas Maskvos srities žemės ūkio ir maisto ministras Andrej Razin‘as.

Tokia informacija pasirodė be galo prieštaringi, tęsiantis ekonominiam susipriešinimui tarp Vakarų bloko valstybių ir Rusijos, todėl „Agroeta“ kreipėsi į „Pieno žvaigždes“ prašydama pakomentuoti situaciją.

Bendrovė oficialų paneigimą išplatino per vertybinių popierių biržą.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.